هدف ایران خودرو ، كاهش هزینه های لجستیك و قیمت تمام شده محصول
در مراسم افتتاح سایت لجستیكی و بارانداز آپرین مطرح شد:‌

هدف ایران خودرو ، كاهش هزینه های لجستیك و قیمت تمام شده محصول

فاز اول سایت لجستیكی و باراندازآپرین جهت انبار و پخش مویرگی 250 هزار تن انواع ورق به سازندگان و سایت های تولیدی ایران خودرو از طریق و یدئو كنفرانس توسط وزیر راه و شهرسازی و با حضور مدیرعامل ایران خودرو وراه آهن جمهوری اسلامی ایران به بهره برداری رسید.

کارآمدنیوز - با افتتاح فازدوم ، ظرفیت پخش مویرگی انواع ورق فولادی در این بار انداز از 250 هزارتن به 350هزارتن افزایش خواهد یافت.
به گزارش ایکو پرس ، حسن وفادارنایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو درمراسم افتتاح فاز اول این بارانداز به نقش مهم هزینه های لجستیك درقیمت تمام شده محصول اشاره كرد و گفت :‌حدود 15 درصد قیمت تمام شده مربوط به هزینه های لجستیك است
وی تاكید كرد :‌هدف ایران خودرو از راه اندازی باراندازآپرین كاهش هزینه های لجستیكی و قیمت تمام شده محصول نهایی است .
نایب هیات مدیره ایران خودرو خاطر نشان كرد : نیاز مصرفی ایران خودرو به ورق فولادی  سالانه 400 هزارتن است كه قرار است از این میزان 250 هزارتن آن از طریق این بازانداز صورت گیرد.
توسلی مهرمدیرعامل ایسیكو نیز ضمن ارائه گزارشی از اجرایی فاز اول بارانداز آپرین گفت:‌ با افتتاح فاز دوم تمامی محموله های فلزی گروه صنعتی ایران خودرو در بارانداز لجستیك آپرین تجمیع و مورد پخش مویرگی قرار می گیرد

همچنین دراین مراسم مرتضی جعفری معاون بهره برداری وسیرو حركت راه آهن جمهوری اسلامی ایران به مزایای حمل بار از طریق راه آهن اشاره كرد .

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.